Redakce What’s In živě s Petrem Pavlem

David Jírů, Luboš Oborný a Jakub hekal společně s kandidátem na prezidenta Petrem Pavpem

@lubos259 @divna_uca @jakubhekal @davidjiru @mikyvlcan

Ve čtvrtek 13. října navštívil Karlovo náměstí v Třebíči prezidentský kandidát Petr Pavel a redakce Whats in byla u toho! Generálovi jsme položili tři všetečné otázky a nechali ho v nich patřičně vydusit. Přenášíme vám přepis tohoto rozhovoru.

Luboš Oborný (PAU2) si připravil neotřelou otázku, která zněla:

Pane generále během své kariéry jste se setkával s mnoha zajímavými osobnostmi, která z nich Vám, ať už v dobrém či zlém, nejvíce utkvěla v paměti?

V tom pozitivním smyslu to byl norský král, který se ke mně choval velmi otevřeně.

Při mé návštěvě mě osobně přivítal a posléze i vyprovodil ven.

Přesto dokázal být ve své zemi uznávaným, tak proč by takový nemohl být i prezident.

Mimořádně odpudivě na mě naopak působil Donald Trump. Nerozumím, jak se takový člověk mohl stát prezidentem USA a doufejme, že se jím již nikdy nestane.

Následující otázku pokládal David Jírů (ENE1). Aby vyzvěděl:

Do kterého dne svého života by se prezidentský kandidát Petr Pavel navrátil, v případě, že by měl možnost cestovat časem?

Jednou jsem měl možnost dostat francouzské vojáky z dosti kompilované situace v bývalé Jugoslávii, bohužel v cestě stál zátaras, tudíž jsme se na místo dostali příliš pozdě. Mezitím totiž na jejich pozici dopadla mina z minometu a dva vojáci byli zabiti. Kdybych měl tu možnost vrátit se o zhruba půl hodiny nazpět, než byl instalován zátaras mohli si tito dva kluci dnes užívat života.

Nakonec nemohla chybět nejzáludnější otázka, kteroužto kdy tento bývalý elitní voják, náčelník generálního štábu, předseda vojenského výboru NATO a současný kandidát na prezidenta dostal.

Jak loupete banán?

Jen a pouze za stopku!

Je vidět, že náš redaktor Jakub Hekal (TLY4), který tuto otázku nebojácně položil, se takových osobností rozhodně nezalekne.

Je třeba složit Petru Pavlovi poklonu, žádným způsobem se nepřetvařuje, v osobním kontaktu se choval na chlup stejně, jako na internetu. Na naše otázky odpovídal velmi vstřícně, dokonce se citlivě rozpovídal o příběhu z dob jeho působení v armádě. Nejlepší pocit jsme z něj však nakonec měli, když se našemu žertíku s banánem upřímně zasmál.