Druhý ročník filmové noci

Po prvním ročníku filmové noci bylo více než jasné, že bude potřeba tak povedenou akci zopakovat. Abychom to stihli než odmaturujeme, mohli jste 6. listopadu navštívit už druhý ročník filmové noci a byla to ještě větší pecka než minulý školní rok!

Letos Patrik přišel s trochu bláznivějším nápadem než vloni. Tedy, nejenže jste se mohli zúčastnit filmové noci: přespat ve škole, podívat se na super filmy, přejíst se pizzou k prasknutí a zahrát si hry, ale také jste se mohli zúčastnit akce pojmenované StartLife (Ten název jsme tuším vymysleli v Amsterdamu na balkóně, někdy v jednu hodinu ráno.). StartLife je jedinečná akce. Do školy přijeli celkem čtyři lektoři a kdokoliv z žáků naší školy se mohl přihlásit na workshopové odpoledne. Získal tím 90 minut intenzivního soustředění na dané téma a znalosti, které dokáže předat pouze člověk z praxe.

Několik fotografií nafotil Honza a jsou k vidění v albu STARTLIFE + FILMOVÁ NOC na oficiálním facebooku SPŠT.

K samotnému průběhu naleznete pár tweetů v této kolekci.

Jak se stalo dobrým zvykem, nebyl ani letos problém, abychom si zapůjčili na průběh akce vybavení školního ateliéru, za což bych rád poděkoval panu Manovi. Díky tomu mohlo opět vzniknout několik stovek šílených a bláznivých fotografií. Na některé se zde můžete podívat, a pokudvVám zde některá chybí, napište.

 

Tak díky a příště zas. 😉